Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Komfortowe apartamenty dla rodziny 
Autor Wiadomość

Post Komfortowe apartamenty dla rodziny
Wybieram się z żoną  na dłuższy czas do Wrocławia, czy ktoś może mi polecić dobry hotel lub inne komfortowe miejsce, w którym czulibyśmy się swobodnie

4 lip 2013, o 07:58
Zobacz profil ICQ

Wrocław słynie z komfortowych hoteli, w których można i wypoczywać , ale największym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się www.apartamenty-we-wroclawiu.net.pldo wynajęcia na doby, tygodnie, czy miesiące i mnie się wydaje, że jest to kusząca propozycja, zwłaszcza jeżeli zależy ci na swobodzie i miłym spędzeniu czasu z żoną

5 lip 2013, o 14:53

Ja wyjeżdżając do Wrocławia nawet w celach biznesowych, czasami zabieram swoją rodzinę żonę i dziecko i zawsze korzystamy z apartamentu, jest to doskonała opcja zarówno dla osób samotnie wyjeżdżających jak i rodzin, gdy ja zajmuję się biznesem, żona może swobodnie przygotować posiłek dla nas, bo jest tam doskonale wyposażony aneks kuchenny i wtedy czujemy się jak w domu i nie odczuwamy, że jesteśmy daleko od domu, a cena za wynajęcie wcale nie jest wygórowana

6 lip 2013, o 21:17

Też słyszałam,  apartamenty Wroclaw można wynająć nie tylko na doby, ale na tygodnie, czy miesiące, i przyrzekłam sobie, jeżeli tylko pojadę do tego miasta na pewno skorzystam, tym bardziej, że znajdują się w samym centrum, a cena jest prawdopodobnie niższa niż w hotelu, to po co mi hotel

8 lip 2013, o 07:39
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]