The Jett Pak
http://democracymarch.org/

taras i schody z betonu
http://democracymarch.org/viewtopic.php?f=3&t=16
Strona 1 z 1

Autor:  Poelayexpaple [ 15 maja 2013, o 13:55 ]
Tytuł:  taras i schody z betonu

witam. Mam betonowy taras i schodzi się z niego po schodkach też betonowych. Chciałbym ten taras czymś obłożyć, tylko nie mam pojęcia czym. Nie chcę żadnych kafelek, bo już widziałem takie kafelkowe tarasy i po jakimś czasie kafelki po prostu odpadają. Chciałbym coś solidnego. Czy ktoś może mi coś doradzić? Będę wdzięczny.

Autor:  SoleSemnuname [ 15 maja 2013, o 17:25 ]
Tytuł: 


ja taras jak i schody z niego mam wyłożone kaflami i nic mi nie odpada. Mój taras ma już z pięć lat. Więc nie wiem czemu tak negatywnie do kafli jesteś nastawiony. Wszystko zależy od jakości kafli i od kleju.

Autor:  irraguesliste [ 15 maja 2013, o 21:42 ]
Tytuł: 


jak będzie na tarasie przemraża to nawet kafelki tak zwane z górnej półki poodpadają . Nawet jak będą klejone klejem mrozoodpornym.

Autor:  Inakevwag [ 16 maja 2013, o 06:25 ]
Tytuł: 

ja mam taras i schody drewniane z drzewa modrzewiowego. Muszę powiedzieć że jak najbardziej taki taras się sprawdza. Co kilka lat wystarczy odświeżyć i można użytkować dalej. Mój taras ma już trzy lata i w tym roku właśnie zamierzam go sobie pomalować, żeby odzyskał kolorek.

Autor:  zdmdcobxd [ 16 maja 2013, o 22:13 ]
Tytuł: 


też mi się wydaje, że drewniane tarasy są najlepsze i najładniejsze. Chyba sobie taki w tym roku fundnę bo póki co siedzimy na betonowym paskustwie. 

Autor:  admin [ 26 wrz 2016, o 13:19 ]
Tytuł:  Re: taras i schody z betonu

Panowie, najważniejsza jest równa wylewka i proste ściany. Jeśli chodzi o ściany to na pewno tynk maszynowy, a jeśli chodzi o podłogę to wylewka anhydrytowa. Jedno i drugie zrobi firma z opolskiego, a dokładnie Kędzierzyn Koźle - Roesner Putztechnik. Adres ich strony to http://www.tynki-roesner.pl/
Robią świetną robotę. Są naprawdę świetnymi fachowcami! Tynki maszynowe i wylewki anhydrytowe to ich specjalność. Zadzwoń i przekonaj się sam!
Daniel z Gliwic. Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/