Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 potrzebuję dobre garnki 
Autor Wiadomość

Post potrzebuję dobre garnki
Witam wszystkie Gospodynie:) Słuchajcie drogie Panie.. od lat z tym zwlekam, ale właśnie przypaliłam mój ostatni garnek, w którym dało się cokolwiek ugotować. zawsze kupowałam jakieś tanie, z cienkim dnem.. przez co traciłam bo w zasadzie co kilka tygodni musiałam je wymieć.. Poradźcie mi proszę jakie garnki kupić, żeby wreszcie posłużyły dłużej.. najchętniej stałabym się właścicielką jakiegoś zestawu:)

9 lip 2013, o 11:23

No jak to w domu, nic nie jest wieczne:) hehe:) mam tylko nadzieję, że nie przypaliłaś w nim ziemniaków:D Chociaż ja kiedyś zrobiłam coś lepszego:) grzałam w garnku parówkę bez wody:D a też był to mój ostatni hehe:) no i kupiłam sobie nowe. Wybrałąm komplet CALIPSO, emaliowany, sześcioelementowy. Mam czerwoną kuchnię (detale) i tak te garnki się też wpasowały:) jestem naprawdę zadowolona.

9 lip 2013, o 15:36
Zobacz profil ICQ

Też mam te garnki, rewelacyjne. i wcale nie drogie. wiadomo, że nic nie jest wieczne, ale ja kupowałam już dość dawno i wciaż są w idealnym stanie. więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu DAJAR. tam możesz też kupić garnki pojedynczo. Polecam, bo i ja stamtąd brałam:) Pozdrawiam

9 lip 2013, o 19:23
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]