Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
  Wykończenia szklane w budownictwie 
Autor Wiadomość

Post  Wykończenia szklane w budownictwie

Kupiłem stary budynek do remontu kapitalnego. Mam zamiar w nim otworzyć firmę konsultingową. Wykonuję obecnie remont kapitalny i poszukuję wykonawcy elementów ze specjalnego szkła. Chciałbym żeby taka firma wykonała odpowiedni projekt i wdrożyła go do montażu włącznie. Widziałem na zachodzie ciekawe rozwiązania w biurach z udziałem szkła! Polećcie mi taką firmę krajową, której mógłbym powierzyć wykonawstwo projektu i montażu wystroju ze szkła!

28 lut 2013, o 14:24
Zobacz profil ICQ

Znam jedną firmę , która tym się zajmuje zawodowo. Wejdź na link i zobaczysz ich ofertę!
Mają liczne fotki z różnych wykonywanych przez siebie zleceń! Warto się z nimi z kontaktować i podjąć współpracę!

28 lut 2013, o 19:15
Zobacz profil ICQ

Ja miałem przyjemność zlecić im wykonanie schodów i pełnych balustrad w moim nowym domku jednorodzinnym. Zależało mi na nowoczesności. Zaskoczyli mnie efektem końcowym. Mogę ich śmiało polecić!

1 mar 2013, o 10:26

Mnie osobiście bardzo się podobają wykończenia ze szkła! W moim domu chciałbym w przyszłości zamontować ściankę działową i balustradę schodową z pełnego szkła. Zastawiam się nad kosztami? Będę musiał zwrócić się do nich o wycenę! 

1 mar 2013, o 17:43
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]