Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
  Żurawie słupowe i suwnice 
Autor Wiadomość

Post  Żurawie słupowe i suwnice

Mamy w firmie awarię żurawia słupowego. Jest spory kłopot ponieważ suwnica którą mamy również nie dochodzi do tego miejsca. Żuraw jest po prostu niezbędny. Nie wiem gdzie się zwrócić o naprawę takiego urządzenia. Jeszcze jak długo pracuję w tej firmie nie mieliśmy takiej awarii. Pomóżcie! Doradźcie kto może naprawia takie dziwne urządzenia dźwigowe!

1 mar 2013, o 13:31

Miałam podobny problem z suwnicą. Jest ona wyjątkowo delikatna , ponieważ podnosi ciężary tylko do 350 kilogramów. Nie wiedziałam co mam zrobić! Nigdy jeszcze nie szukałam serwisu naprawczego do suwnicy! Poradziłam się internautów i otrzymałam link firmy specjalizującej się w naprawach i produkcji takich urządzeń!

2 mar 2013, o 02:42
Zobacz profil ICQ

Myślę że to dobry pomysł. Oni są specjalistami w tej dziedzinie. Potrafią wykonać i zamontować każde urządzenie dźwigowe stacjonarne! Zajmują się również naprawami i modernizacją praktycznie wszystkich takich urządzeń!

3 mar 2013, o 10:59

Ciekawe rzeczy czytam. Można wiele się dowiedzieć o rzeczach o których do tej pory nic nie wiedziałem. Jest dużo różnych spraw z którymi się nigdy nie zetknąłem! Ciekawe to o czym opiszecie!

4 mar 2013, o 17:48
Zobacz profil ICQ

Ciekawe , ponieważ mnie one bardzo interesują. Mam w swojej firmie dwie suwnice na razie sprawne. Nigdy nie wiadomo kiedy coś się może zepsuć. Dobrze wiedzieć kto się zajmuje taką dziedziną! Takie informacje mogą w przyszłości być na przysłowiową wagę złota! 

5 mar 2013, o 13:31
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]