The Jett Pak
http://democracymarch.org/

Żurawie słupowe i suwnice
http://democracymarch.org/viewtopic.php?f=4&t=5
Strona 1 z 1

Autor:  dzklexc [ 1 mar 2013, o 13:31 ]
Tytuł:  Żurawie słupowe i suwnice


Mamy w firmie awarię żurawia słupowego. Jest spory kłopot ponieważ suwnica którą mamy również nie dochodzi do tego miejsca. Żuraw jest po prostu niezbędny. Nie wiem gdzie się zwrócić o naprawę takiego urządzenia. Jeszcze jak długo pracuję w tej firmie nie mieliśmy takiej awarii. Pomóżcie! Doradźcie kto może naprawia takie dziwne urządzenia dźwigowe!

Autor:  errowarma [ 2 mar 2013, o 02:42 ]
Tytuł: Miałam podobny problem z suwnicą. Jest ona wyjątkowo delikatna , ponieważ podnosi ciężary tylko do 350 kilogramów. Nie wiedziałam co mam zrobić! Nigdy jeszcze nie szukałam serwisu naprawczego do suwnicy! Poradziłam się internautów i otrzymałam link firmy specjalizującej się w naprawach i produkcji takich urządzeń!

Autor:  goadragek [ 3 mar 2013, o 10:59 ]
Tytuł: Myślę że to dobry pomysł. Oni są specjalistami w tej dziedzinie. Potrafią wykonać i zamontować każde urządzenie dźwigowe stacjonarne! Zajmują się również naprawami i modernizacją praktycznie wszystkich takich urządzeń!

Autor:  gludgeTrels [ 4 mar 2013, o 17:48 ]
Tytuł: Ciekawe rzeczy czytam. Można wiele się dowiedzieć o rzeczach o których do tej pory nic nie wiedziałem. Jest dużo różnych spraw z którymi się nigdy nie zetknąłem! Ciekawe to o czym opiszecie!

Autor:  jkbxyacso [ 5 mar 2013, o 13:31 ]
Tytuł: Ciekawe , ponieważ mnie one bardzo interesują. Mam w swojej firmie dwie suwnice na razie sprawne. Nigdy nie wiadomo kiedy coś się może zepsuć. Dobrze wiedzieć kto się zajmuje taką dziedziną! Takie informacje mogą w przyszłości być na przysłowiową wagę złota! 

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/