Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
  gdzie zrobić wesele 
Autor Wiadomość

Post  gdzie zrobić wesele
mam zaplanowany ślub za rok i muszę poszukać jakiejś sali. Wprawdzie chodzę po necie i sal dużo, ale wolałabym jakiś lokal z polecenia. Mieszkam w Gliwicach i zależało by mi na lokalu blisko tego miasta, najlepiej z hotelem, bo  wesele będzie dwu dniowe, i mam dużo przyjezdnych gości. Muszę ich gdzieś ulokować. Możecie mi coś doradzić?

13 kwi 2013, o 07:13
Zobacz profil ICQ

trudny wybór, hmm wesele gliwice to dość duże miasto i hoteli tam dostatek. Ciężki orzech do zgryzienia.

13 kwi 2013, o 23:53
Zobacz profil ICQ

ja dwa lata temu byłam w Tawernie, na weselu koleżanki. To jest w Kleszczowie, koło Gliwic. Wprawdzie lokal blisko ulicy, ale mają na dole parking i ogródek. Sala bardzo ładna. Obsłudze też ni można nic zarzucić. Jedzenie też całkiem, całkiem. Tak przynajmniej tam było dwa lata temu. Myślę, że teraz też jest dobrze.

15 kwi 2013, o 06:59

jest dobrze.....byłam tydzień temu na weselu w tym lokalu u mojego kuzyna. Hotel też tam jest a i cenowo dobrze. Tak przynajmniej ciotka mówiła. Na jedzenie nie mogliśmy narzekać. Zresztą masz tam blisko, więc zawsze możesz się przejechać i pooglądać sale i wypytać o wszystko.

17 kwi 2013, o 06:16
Zobacz profil ICQ

wesele gliwice to teraz dość duży koszt. Miejsc jest pełno na takie imprezy, ale szukaj konkurencyjnych cen. Ja miałam wesele w tam,tym roku i zapłaciłam tyle, że mogłabym sobie dobre auto kupić. 

19 kwi 2013, o 07:06
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]