Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Ceny wycieczek egzotycznych 
Autor Wiadomość

Post Ceny wycieczek egzotycznych
Chciałabym się dowiedzieć jakie są ceny wycieczek na Polinezję francuską, interesowała by mnie głównie wyspa Bora Bora i Tahiti, czy ktoś może mi dać namiary na jakieś sprawdzone biuro podróży?

19 maja 2013, o 10:45
Zobacz profil ICQ

Co wyście się tak uparli na te wyspy, są one piekielnie drogie, dostępne do kasiastych, ale jeżeli właśnie o nie pytasz to odwiedź stronęi tam się dokładnie dowiesz, ile taka przyjemność kosztuje, powodzenia

19 maja 2013, o 14:15
Zobacz profil ICQ

A ja słyszałam, że można trafić na super atrakcyjna ofertę, last minute, wtedy jest nawet o połowę taniej, ale kto na taką ofertę trafia, to też pytanie za dychę?ja jakoś nie mam szczęścia, no i znajomości, a szkoda bo bym tez tam pojechała, ale za taka kasę co proponują biura to chyba nigdy w życiu tam nie pojadę

20 maja 2013, o 21:06
Zobacz profil ICQ

Przeglądałem oferty i aż mnie zatkało 14 nocy prawie trzydzieści tysięcy na Bora Bora, za te pieniądze mogę kupić już samochód i jeszcze nad nasze morze mi zostanie, albo do Chorwacji, jaki tam musi być luksus, kto tam jeździ, na pewno nie zwykli pracownicy?

22 maja 2013, o 16:38

Nie przesadzaj tańsze też są , nie trzeba zaraz jechać na tak długo wystarczy dziesięć nocy za 17 tysiaków, albo jak już szaleć to czternaście dni ful wypas, luksus goni luksus, za jedyne 38.672 PLN to są ceny wyjazdów egzotycznych

23 maja 2013, o 00:03
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]