Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Cudowne wakacje na Seszelach  
Autor Wiadomość

Post Cudowne wakacje na Seszelach
Witam! Wakacje za pasem, a ja jeszcze nie wiem gdzie by tu wyjechać. Po głowie chodzi mi myśl czy czasem nie wybrać się na Seszele. W związku z tym i moja prośba do Was o Wasze opinie i rady na temat takiego wyjazdu. Czy Waszym zdaniem warto wydać taka górę forsy za pobyt w tym miejscu. Co o tym myślicie. Bardzo byłbym ciekaw Waszego zdania. Z góry dziękuję za wszystko.

7 lip 2013, o 11:17
Zobacz profil ICQ

Nawet się nie zastanawiaj. Byłem na Seszelach w tamtym roku. To jest przecudowne miejsce. Oczywiście taki wyjazd nie jest tani, ale powiem ci, że warto wydać takie pieniądze by się tam znaleźć i pobyć chociaż kilkanaście dni.

7 lip 2013, o 14:35
Zobacz profil ICQ

A co to w Polsce już niema pięknych miejsc. Zdziwili byście się jak może być i u nas pięknie. W cale nie trzeba daleko jeździć bo czasem mamy pod nosem to czego szukamy na drugim końcu świata.

9 lip 2013, o 04:29

Kiedyś dość często jeździłem po Polsce w poszukiwaniu przyzwoitego miejsca na spędzenie urlopu i jakoś nic specjalnego nie przypadło mi do gustu, dlatego teraz wole jechać na wczasy jak najdalej od Polski chociażby to miało nie wiadomo ile kosztować.

9 lip 2013, o 12:56
Zobacz profil ICQ

Muszę przyznać ci racje, jeśli chodzi o Seszele, to najlepiej pojechać tam z licencjonowanym biurem podróży, zobacz ten link http://www.seszele24.pl i ewentualnie skorzystaj z oferty tego biura.

11 lip 2013, o 05:37
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]