Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
  piłka do fitnessu 
Autor Wiadomość

Post  piłka do fitnessu
mam zamiar zacząć ćwiczenia z piłką do fitnessu. Zastanawiam się tylko czy musiałabym zapisać się do jakiegoś klubu na ćwiczenia czy dam radę sama w domu. Czy ktoś ćwiczy na takiej piłce? Jak wrażenia?

15 kwi 2013, o 10:56
Zobacz profil ICQ

ja po prostu kupiłam piłkę, znalazłam filmiki w necie i ćwiczę sobie w domu. Kładę mojego małego na popołudniową drzemkę, wyciągam piłkę i ćwiczę. Myślę, że w necie jest tyle porad, filmików i stronek na ten temat, że spokojnie możesz ćwiczyć w domu. A piłka fitness nie jest drogim sprzętem, więc praktycznie każdy może sobie na nią pozwolić.

17 kwi 2013, o 07:39

ja też ćwiczę z piłką do fitnessu, ale jakoś sama w domu nie umiałam się zmobilizować i zapisałam się do klubu. Chodzę dwa razy w tygodniu i jestem zadowolona. W grupie zawsze lepiej.

18 kwi 2013, o 12:52
Zobacz profil ICQ

jak nie masz słomianego zapału to spokojnie w domku możesz ćwiczyć. Ja ćwiczę i daję radę....hehehe. Ćwiczę już kilka miesięcy i widzę rezultaty. Moja sylwetka nabrała sprężystości, polepszyła się też siła moich mięśni. Wszystko jest super.

20 kwi 2013, o 13:42
Zobacz profil ICQ

wszystko można robić w domu, ale czyż nie lepiej czasami wyrwać się z domowych pieleszy do ludzi. Mam małe dziecko i dzięki klubowi fitness mam przynajmniej jakaś odskocznie od dnia codziennego. Jak tylko mogę pakuję piłkę i siebie do samochodu i zmykam do klubu. A mąż bawi dziecko. Też musi się wykazać jako tatuś, prawda?

20 kwi 2013, o 14:35

dokładnie.....hehehe, a piłka fitness to rewelacyjna rzecz. Jestem po porodzie pół roku a mój brzuszek maleje z dnia na dzień, dzięki ćwiczeniom z piłką. Jeszce troszkę i będzie jak przed ciążą, a nawet lepiej.

22 kwi 2013, o 13:34
Zobacz profil ICQ

piłka jest super, ja akurat podczas ciąży chodziłam na zajęcie z taką gumowa piłką, żeby wzmocnić mięśnie i czułam się rewelacyjnie. A śmiechu było co niemiara, jak kilka kulek siadało na te wielkie piłki. 

23 kwi 2013, o 04:50
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ]