The Jett Pak
http://democracymarch.org/

piłka do fitnessu
http://democracymarch.org/viewtopic.php?f=7&t=13
Strona 1 z 1

Autor:  moldCoalo [ 15 kwi 2013, o 10:56 ]
Tytuł:  piłka do fitnessu

mam zamiar zacząć ćwiczenia z piłką do fitnessu. Zastanawiam się tylko czy musiałabym zapisać się do jakiegoś klubu na ćwiczenia czy dam radę sama w domu. Czy ktoś ćwiczy na takiej piłce? Jak wrażenia?

Autor:  ererieUndolve [ 17 kwi 2013, o 07:39 ]
Tytuł: 


ja po prostu kupiłam piłkę, znalazłam filmiki w necie i ćwiczę sobie w domu. Kładę mojego małego na popołudniową drzemkę, wyciągam piłkę i ćwiczę. Myślę, że w necie jest tyle porad, filmików i stronek na ten temat, że spokojnie możesz ćwiczyć w domu. A piłka fitness nie jest drogim sprzętem, więc praktycznie każdy może sobie na nią pozwolić.

Autor:  Inarnepap [ 18 kwi 2013, o 12:52 ]
Tytuł: 


ja też ćwiczę z piłką do fitnessu, ale jakoś sama w domu nie umiałam się zmobilizować i zapisałam się do klubu. Chodzę dwa razy w tygodniu i jestem zadowolona. W grupie zawsze lepiej.

Autor:  Agolaveva [ 20 kwi 2013, o 13:42 ]
Tytuł: 


jak nie masz słomianego zapału to spokojnie w domku możesz ćwiczyć. Ja ćwiczę i daję radę....hehehe. Ćwiczę już kilka miesięcy i widzę rezultaty. Moja sylwetka nabrała sprężystości, polepszyła się też siła moich mięśni. Wszystko jest super.

Autor:  TrurgeUnsurge [ 20 kwi 2013, o 14:35 ]
Tytuł: 


wszystko można robić w domu, ale czyż nie lepiej czasami wyrwać się z domowych pieleszy do ludzi. Mam małe dziecko i dzięki klubowi fitness mam przynajmniej jakaś odskocznie od dnia codziennego. Jak tylko mogę pakuję piłkę i siebie do samochodu i zmykam do klubu. A mąż bawi dziecko. Też musi się wykazać jako tatuś, prawda?

Autor:  MitAssitlepem [ 22 kwi 2013, o 13:34 ]
Tytuł: 


dokładnie.....hehehe, a piłka fitness to rewelacyjna rzecz. Jestem po porodzie pół roku a mój brzuszek maleje z dnia na dzień, dzięki ćwiczeniom z piłką. Jeszce troszkę i będzie jak przed ciążą, a nawet lepiej.

Autor:  zdmdcobxd [ 23 kwi 2013, o 04:50 ]
Tytuł: 


piłka jest super, ja akurat podczas ciąży chodziłam na zajęcie z taką gumowa piłką, żeby wzmocnić mięśnie i czułam się rewelacyjnie. A śmiechu było co niemiara, jak kilka kulek siadało na te wielkie piłki. 

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/