Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Jak mam ćwiczyć? 
Autor Wiadomość

Post Jak mam ćwiczyć?
Hej wszystkim mam do was pytanko. Czy ktoś z Was chodzi na fitness? i czy bardziej opłaca mi się wykupić karnet na treningi czy może sama dam radę ćwiczyć w domu?. Liczę na wypowiedzi osób znających temat, z góry dziękuje i pozdrawiam.

18 kwi 2013, o 10:58

Witaj ja powiem Ci szczerze że na fitness chodzę już kilka lat do prywatnej szkoły i nie wyobrażam sobie zrobić to samo w domu bez nadzoru trenera. Ale prawda jest taka że dla chcącego nic trudnego i wszystko można zrobić w domu mając do dyspozycji kawałek wolnego miejsca.

18 kwi 2013, o 13:52
Zobacz profil ICQ

Ja jeśli mam być szczery to radził bym na sam początek przygody z fitness byś wybrała się na sale gdzie pod okiem fachowca będziesz mogła ćwiczyć. Bez odpowiedniej wiedzy na ten temat można zrobić sobie krzywdę.

20 kwi 2013, o 01:49
Zobacz profil ICQ

Najlepiej jak sama odpowiesz sobie na to pytanie. Czy znasz temat odpowiednio dobrze na tyle by ćwiczyć w domu czy też nie czujesz się na siłach i potrzebujesz kogoś kto na początek sam Cie poprowadzi. Postaraj się poczytać o systemach treningowych by wiedzieć co z czym się je, zobacz jakie ćwiczenia będą odpowiadać twej sylwetce i tego do czego chcesz dojść. Wejdź na stronkę poświęconą fitness np.TB Polska i zainteresuj się tym a nie będziesz musiała nikogo pytać o nic. Pozdrawiam

21 kwi 2013, o 23:08
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]