The Jett Pak
http://democracymarch.org/

Jak mam ćwiczyć?
http://democracymarch.org/viewtopic.php?f=7&t=14
Strona 1 z 1

Autor:  WeedPredo [ 18 kwi 2013, o 10:58 ]
Tytuł:  Jak mam ćwiczyć?

Hej wszystkim mam do was pytanko. Czy ktoś z Was chodzi na fitness? i czy bardziej opłaca mi się wykupić karnet na treningi czy może sama dam radę ćwiczyć w domu?. Liczę na wypowiedzi osób znających temat, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Autor:  ahcathy [ 18 kwi 2013, o 13:52 ]
Tytuł: 


Witaj ja powiem Ci szczerze że na fitness chodzę już kilka lat do prywatnej szkoły i nie wyobrażam sobie zrobić to samo w domu bez nadzoru trenera. Ale prawda jest taka że dla chcącego nic trudnego i wszystko można zrobić w domu mając do dyspozycji kawałek wolnego miejsca.

Autor:  dAuMjG [ 20 kwi 2013, o 01:49 ]
Tytuł: 


Ja jeśli mam być szczery to radził bym na sam początek przygody z fitness byś wybrała się na sale gdzie pod okiem fachowca będziesz mogła ćwiczyć. Bez odpowiedniej wiedzy na ten temat można zrobić sobie krzywdę.

Autor:  PlepleNup [ 21 kwi 2013, o 23:08 ]
Tytuł: 


Najlepiej jak sama odpowiesz sobie na to pytanie. Czy znasz temat odpowiednio dobrze na tyle by ćwiczyć w domu czy też nie czujesz się na siłach i potrzebujesz kogoś kto na początek sam Cie poprowadzi. Postaraj się poczytać o systemach treningowych by wiedzieć co z czym się je, zobacz jakie ćwiczenia będą odpowiadać twej sylwetce i tego do czego chcesz dojść. Wejdź na stronkę poświęconą fitness np.TB Polska i zainteresuj się tym a nie będziesz musiała nikogo pytać o nic. Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/