Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Objawy czerniaka 
Autor Wiadomość

Post Objawy czerniaka
Zauważyłam ostatnio zaczerwienienie wokół pieprzyka, który mam na szyi i boję się żeby nie było to jakieś złośliwe paskudztwo, czy ktoś może mi powiedzieć jakie są objawy czerniaka i jak wygląda ewentualne leczenie czerniaka Poznań

7 mar 2013, o 15:17
Zobacz profil ICQ

Dziewczyno, jak najszybciej zgłoś się z tym do lekarza i najlepiej, jeżeli będzie to specjalista, bo z takimi zmianami skórnymi nie ma żartów

8 mar 2013, o 12:57

Tak, tak każdy Ci to powie, że jeżeli pojawia się jakaś zmiana na skórze typu zaczerwienienie wokół pieprzyka, a jeszcze jeżeli twoje ciało wystawiasz na  intensywne opalanie, to faktycznie może to być coś nieprzyjemnego i groźnego, ale jeżeli zgłosisz się jak najszybciej do lekarza najlepiej onkologa, to może okazać się, że to nic groźnego.Jeśli nie  się nie skonsultujesz ze specjalistą, nie będziesz o tym wiedzieć?

8 mar 2013, o 13:14
Zobacz profil ICQ

Objawy czerniaka to najczęściej zmiany skórne, zaczerwienienia, które nie znikają, przy jednoczesnym powiększeniu i bolesności węzłów chłonnych, które informują o rozwoju choroby. Jednak nie zawsze tego typu objawy mogą być przyczyną czerniaka, dlatego należy zgłosić się natychmiast do lekarza, który skieruje na specjalistyczne badania i podejmie ewentualne leczenie czerniaka Poznań

10 mar 2013, o 06:20

Do lekarza !!!

10 mar 2013, o 07:51
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]