Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Planuję mały remont w domu i szukam odpowiednich narzędzi. 
Autor Wiadomość

Post Planuję mały remont w domu i szukam odpowiednich narzędzi.
Witam, za kilka tygodni mam urlop i chcę ten czas wykorzystać na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Chcę wymienić nie tylko same kable, ale też wszystkie puszki i gniazdka. Znam się na takich wymianach, więc chcę to zrobić sam, ale potrzebuje do tego kilku narzędzi, między innymi takie jak otwornice. Czy ktoś może wie gdzie mogę kupić dobre narzędzia, do takiej pracy?

18 maja 2014, o 07:01

Cześć, jeżeli znasz się na prądzie i wymieniałeś kiedyś takie rzeczy to okej, ale jeżeli będzie to twój pierwszy raz to nie zapomnij wyłączyć głównych korków, bo możesz skończyć w szpitalu, albo jeszcze gorzej. Dlatego może się zastanów i wynajmij sobie od takiej roboty fachowców, wiesz z prądem nie ma zabawy, a  głupoty idzie narobić raz dwa.

19 maja 2014, o 09:26
Zobacz profil ICQ

Witam, jeżeli zależy ci na dobrych i fachowych narzędziach to wejdź sobie na www.wasta-industrial.pl tam znajdziesz wszystkie narzędzia jakie mogą ci się przydać do takiej pracy. Jeżeli z zawodu nie jesteś elektrykiem to radził bym ci jednak uważać z wyminą kabli elektrycznych, to nie jest zabawa tylko można powiedzieć że niebezpieczna praca, ale życzę ci powodzenia.

19 maja 2014, o 09:59
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]