Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Gdzie można kupić na zamówienie iglice dachowe? 
Autor Wiadomość

Post Gdzie można kupić na zamówienie iglice dachowe?
Witam, mam w planach na wiosnę postawić sobie na ogrodzie altankę, mam już projekt i prawie cały materiał jedyne czego mi brakuje to iglicy na dach na którą uparła się moja żona. Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć takiej jak jej się podoba. Czy ktoś może wie gdzie mogę kupić iglicę dachową na zamówienie, czy w ogóle jest firma, która robi takie rzeczy na zamówienie?

24 cze 2013, o 11:49

Cześć, zawsze mi się podobały różne figurki na dachach, wygląda to na prawdę bardzo pięknie, więc wcale się nie dziwię twojej żonie że chce mieć coś takiego chociaż na nowej altance. Jesteś dobrym mężem skoro chcesz dla żony zrobić coś takiego, nie każdego mężczyznę było by na to stać. Lecz niestety nie wiem gdzie można znaleźć takie figury, czy iglice, piszę bo cię podziwiam.

25 cze 2013, o 09:23

Cześć, jeżeli chcesz to wejdź sobie na stronę http://rextorn.com jest to strona firmy zajmującej się iglicami, rzygaczami, gargulcami i innymi takimi figurami. Oczywiście robią też różne figury na zamówienie klienta, więc na pewno uda ci się znaleźć iglicę na swoją altankę, pozdrawiam.

25 cze 2013, o 23:51
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]