Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Zanzibar w zamian za Majorkę 
Autor Wiadomość

Post Zanzibar w zamian za Majorkę
Rok temu byłam na chwalonych z każdej strony wczasach w Hiszpanii, a ściślej na Majorce i doszłam do wniosku, że przereklamowana, kupę ludzi, że nie ma gdzie położyć się na plaży, dlatego chciałabym spędzać urlop gdzieś daleko, na egzotycznej wyspie, może Zanzibar, co wy na to, warto tam jechać i z jakiego biura skorzystać?

8 lip 2013, o 13:31
Zobacz profil ICQ

Jasne, że warto, tam nie jest tak ciasno, a śnieżno białe  plaże, palmy, krystalicznie czyste, turkusowe wody oceanu śnić ci się będą jeszcze długo po nocach, kiedy wrócisz do rzeczywistości, polecam jak najbardziej, byłam tam i jeszcze wiele razy pojadę, przynajmniej mam taka nadzieję

8 lip 2013, o 14:43

Jak przypomnę sobie bungalow w którym mieszkaliśmy, to aż cieplej robi się na sercu, wokół plaża, laguna do której mieliśmy dojście bezpośrednio z bungalowu, duży taras, palmy i niezwykle miliła obsługa, a jedzenie, palce lizać, we wszystkich potrawach można poczuć delikatny smak mleczka kokosowego, ruszaj tam, a nie pożałujesz, skontaktuj się z biurem za pośrednictwem strony internetowej http://zanzibar24.pl

8 lip 2013, o 16:36
Zobacz profil ICQ

Nie wiem co tobie nie podobało się na Majorce, przecież wszyscy tam jeżdżą i są zadowoleni, a ty marudzisz, może nie wybrałaś odpowiedniego hotelu, albo trafiłaś na niemiła obsługę, ciekawe

9 lip 2013, o 00:21
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]