Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Kto szybko i fachowo realizuje zamówienia na drewniane podłogi? 
Autor Wiadomość

Post Kto szybko i fachowo realizuje zamówienia na drewniane podłogi?

To ma być wyjątkowo elegancka, wysokiej jakości i w nietuzinkowym kolorze drewniana podłoga. Ponieważ spotkałem się już z kilkoma producentami drewnianych podłóg, a spotkania nie były efektywne. Już myślałem że zamówię w jednej firmie ciekawą podłogę, ale bardzo odległy termin realizacji mojego zamówienia był przeze mnie nie do przyjęcia. Dodatkowym atutem desek jest to, że muszą się nadawać na podgrzewane podłogi. Chcemy sami wybrać kolor. Proszę o namiar do producenta drewnianych podłóg, który realizuje zamówienia w realnym terminie.

18 lis 2013, o 08:55
Zobacz profil ICQ

No i zgadzam się tutaj z Tobą, że długie terminy realizacji zamówień spędzają nam sen z powiek i ze złożenia zamówienia po prostu rezygnujemy. Bardzo dobrej jakości podłogi drewniane, spełniające normy wymagane na podłogi podgrzewane położyła mi firma http://nuvolariparquet.pl/realizacje.html a termin realizacji zapewne tak jak i mnie zdziwi Ciebie i który zaakceptujesz.

18 lis 2013, o 11:27
Zobacz profil ICQ

Na co dzień w sklepach nie znajdziesz desek w kolorach takich jak potrzebujesz. Przerabiałem to, ale kolorystykę podłóg drewnianych dobrała mi i wykonała firma należąca do grupy BKD HOME, czołowego dostawcy luksusowych rozwiązań także z zakresu naturalnego drewna. Polecam.

19 lis 2013, o 10:16
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]