Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Usuwanie brodawek 
Autor Wiadomość

Post Usuwanie brodawek
Witam wszystkich. Ostatnio dowiedziałam się, że brodawki rąk skutecznie usuwają w klinice medycyny naturalnej, czy ktoś może korzystał z takiego zabiegu i może mi cokolwiek na ten temat napisać, oraz podać namiary na sprawdzoną klinikę?

20 sty 2014, o 11:06
Zobacz profil ICQ

Jest wiele takich gabinetów medycyny estetycznej, które zajmują się usuwaniem brodawek, ale najlepiej sprawdzić jaka metoda to robią, bo ja się dowiedziałam, że najskuteczniejsza jest obecnie metoda laserowa, ale nie wszystkie gabinety nim dysponują

22 sty 2014, o 04:37
Zobacz profil ICQ

Głupoty wypisujesz, gabinety medycyny estetycznej bez lasera, to nie może być prawdą, bo większość zabiegów z  dermatologi estetycznej, czy leczniczej odbywa się przy udziale lasera, a jeśli chodzi o namiary, to skontaktuj się w twojej sprawie za pośrednictwem strony internetowej *www.skin-laser.pl/zabiegi-laserowe/usuwanie-zmian-skornych-brodawki-wlokniaki.html

23 sty 2014, o 10:20
Zobacz profil ICQ

A ja nie wiem o czym piszecie o brodawkach, czy kurzajkach, bo jeżeli chodzi o brodawki, to najlepiej, jeżeli tym zajmuje się onkolog, z tego co mnie wiadomo, często takie brodawki mogą być początkiem raka skóry, a kurzajki można skutecznie usunąć domowymi sposobami, choćby starodawnym sposobem z nitka, ale o tym na innym forum już pisałam

25 sty 2014, o 06:47
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]