Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Dobre kosmetyki do sauny  
Autor Wiadomość

Post Dobre kosmetyki do sauny
Witam wszystkich na tym forum. Od jakiegoś czasu ostro  biorę się za siebie, między innymi zapisałam się na zajęcia fitness. Zdecydowałam się również aby po takich zajęciach korzystać z sauny. Mam jednak  problem. Nie za bardzo się orientuję  jakie kosmetyki w saunie się używa. Słyszałam, że są takie specjalne, które bardzo dobrze działają na skórę. Jeśli możecie coś podpowiedzieć czy doradzić, to byłabym wdzięczna.

22 lut 2014, o 12:54
Zobacz profil ICQ

To jest fakt. Niektóre kosmetyki do sauny rzeczywiście maja niezwykły wpływ na nasza skórę. Po prostu działają cuda.

23 lut 2014, o 11:42
Zobacz profil ICQ

Dobrze mówisz, że niektóre. Przed użyciem kosmetyków w saunie trzeba uważać co się stosuje.

24 lut 2014, o 01:11
Zobacz profil ICQ

Oczywiście są to kosmetyki przeznaczone wyłącznie do użytku w saunie. Pod wpływem ciepła jakie wytwarza się w saunie pory skóry się rozszerzają i doskonale wchłaniają dany kosmetyk. Jeśli o mnie chodzi to najczęściej używam kosmetyki na bazie miodu. Trudno mi coś konkretnego tobie doradzić. Będziesz więc musiała jakoś sama sobie poradzić i dobrać najlepsze dla ciebie. Wiele informacji na ten temat uzyskasz na http://www.megiw4senses.pl   myślę, że wizyta na tej stronie bardzo ci pomoże.

25 lut 2014, o 03:26
Zobacz profil ICQ

Ja tam uważam, że do sauny absolutnie nie powinno się używać kosmetyków, a ty zrób jak uważasz.

25 lut 2014, o 05:58
Zobacz profil ICQ
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]